Lukujärjestys

Lukuvuosi 2020–2021

Syyskausi alkaa maanantaina 31.8.2020. Vanhoilla oppilaillamme opetus alkaa 3.8. poikkeusaikatauluilla (syyskirjeessä on kerrottu elokuun aikataulu).

Kooste pienten oppilaiden tunneista | Opetuspaikkojen osoitteet | Lukukausimaksut | Usein kysyttyä

Maanantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00– 18.00Baletti jatko IV ma + pe (+ITPJ5)12–13Valve, sali 2Taru
18.15–19.30Baletti jatko XI22–27Valve, sali 2Sara
19.30–20.45Baletti XV25–32Valve, sali 2Päivi

Tiistai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–18.00Baletti VII16–17Valve, sali 2Sara
18.15–19.30Baletti jatko VII + TPV917–18Valve, sali 2Sara
19.45–21.15Baletti jatko VIII18–20Valve, sali 2Veera
17.00–18.00BII ti + pe9–10VärttöTiia
18.00–19.00Baletti III ti + to10–11VärttöHenriikka
19.00–20.00Baletti IV ti + pe / la11–12VärttöHenriikka
18.30–19.15Satubaletti II5–6ODAPetra

Keskiviikko

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–18.15Baletti VI ke + pe (+ITPJ6)14–15Valve, sali 2Päivi
18.30–19.45Baletti XV25–32Valve, sali 2Päivi
19.45–21.00Baletti jatko XI22–27Valve, sali 2Sara
17.00–18.00Baletti II ke + la9–10ODAAnna-Reetta
18.00–18.45Alkeisbaletti I6–7ODALotta
18.45–19.45Alkeisbaletti II7–8ODALotta
17.00–18.15Baletti V ke + la13–14LyseoElisa
18.15–19.30Baletti jatko VI15–16LyseoElisa

Torstai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–17.30Satubaletti I4–5Yasminen saliTiia
17.45–18.45Baletti I8–9Yasminen saliTiia
19.00–20.00Baletti III ti + to10–11Yasminen saliTiia

Perjantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–17.30Satubaletti I4–5KuivasjärviTiia
17.30–18.30Alkeisbaletti II7–8KuivasjärviTiia
18.30–19.30Baletti I8–9KuivasjärviTiia
17.00–18.00Baletti II ti + pe9–10LyseoHenriikka
18.00–19.15Extratunti 113–17LyseoVaihtuva
19.15–20.30Extratunti 217–30LyseoVaihtuva
17.00–18.00Baletti IV ti + pe10–11Valve, sali 2Päivi
18.15–19.15Baletti jatko IV ma + pe12–13Valve, sali 2Päivi
19.30–20.45Baletti VI14–15Valve, sali 2Päivi

Lauantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
12.00–13.00Isot Tiikeripojat 49–10Valve, sali 1Päivi
13.15–14.15Isot Tiikeripojat jatko 511–12Valve, sali 1Päivi
14.15–15.15Isot Tiikeripojat jatko 614–15Valve, sali 1Päivi
15.30–16.00Tiikeripojat 14–5Valve, sali 1Gabriel
16.15–16.45Tiikeripojat 35–7Valve, sali 1Gabriel
17.00–17.45Isot Tiikeripojat 27–9Valve, sali 1Gabriel
10.00–11.00Baletti II ke + la9–10Valve, sali 2Lotta
11.15–12.15Baletti IV ti + la11–12Valve, sali 2Lotta
12.30–13.30Baletti jatko VIII18–20Valve, sali 2Veera
13.45–15.00Baletti jatko VII + TPV9 + 30 min17–18Valve, sali 2Veera
15.00–15.15Baletti jatko VII + TPV9 lisävartti17–18Valve, sali 2Veera
15.30–16.45Baletti V ke + la13–14Valve, sali 2Elisa
17.00–18.15Baletti jatko VI15–16Valve, sali 2Elisa
18.30–19.45Aikuisbaletti18–Valve, sali 2Elisa
12.00–13.30Baletti VII (Huom. poikkeuskerrat)16–17Valve, sali 3Sara
13.45–14.30Alkeisbaletti I (Huom. poikkeuksia)6–7Valve, sali 3Petra
10.00–10.30Satubaletti I4–5VamosPetra
10.45–11.30Satubaletti II5–6VamosPetra
15.00–15.45Alkeisbaletti I6–7KuivasjärviTiia
16.00–16.45Satubaletti II5–6KuivasjärviTiia
15.00–15.20Etävenyttely pienemmät4–8EtätuntiLotta
15.30–16.00Etävenyttely isommat9–13EtätuntiLotta