Lukujärjestys

Lukuvuosi 2022–2023

Syyskausi alkaa 5.9.2022. Keväällä koulussamme oppilaina olleet saavat saat heinäkuun lopussa syyskirje-viestin, jossa kerrotaan oman ryhmän ajat ja paikat syyskaudelle. Uusien oppilaiden ilmoittautumisaika on elokuussa.

Lukujärjestys pdf-tiedostona (tiedostokoko 141 kt)

Kooste pienten oppilaiden tunneista | Opetuspaikkojen osoitteet | Lukukausimaksut | Usein kysyttyä

Maanantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–18.30 Baletti jatko VI 15–16 Valve, sali 2 Elisa
18.30–19.45 Baletti jatko BVII 17–18 Valve, sali 2 Elisa
19.45–21.00 Baletti XVI 26–33 Valve, sali 2 Senia
18.00–19.15 Baletti VI + ITPJ6 14–15 Valve, sali 3 Henriikka

Tiistai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
18.00–19.15 Baletti jatko VIII + TPV 11 19–20 Valve, sali 2 Sara
19.30–20.45 Baletti jatko XII 22–27 Valve, sali 2 Sara
17.00–18.30 Baletti V 13–14 Värttö Henriikka
18.30–19.30 Baletti IV 11–12 Värttö Henriikka
19.30–20.45 Baletti jatko IV 12–13 Värttö Henriikka

Keskiviikko

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–18.15 Baletti VII +ITPJ7 16–17 Valve, sali 2 Päivi
18.15–19.30 Baletti jatko VIII + TPV11 19–20 Valve, sali 2 Veera
19.30–20.45 Baletti jatko XII 22–27 Valve, sali 2 Veera

Torstai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.00–18.00 Baletti II 9–10 Yasmine Tiia
18.15–19.15 Baletti III to + la 10–11 Yasmine Tiia
19.15–20.30 Baletti jatko IV 12–13 Yasmine Tiia

Perjantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
17.30–18.15 Alkeisbaletti I 6–7 Kuivasjärvi Petra
18.30–19.30 Baletti III pe + la 10–11 Kuivasjärvi Petra
17.00–18.15 Baletti BVII + ITPJ7 16–17 Valve, sali 2 Päivi
18.30–19.30 Baletti V 13–14 Valve, sali 2 Päivi
19.30–20.45 Baletti VI 14–15 Valve, sali 2 Päivi
18.15–18.45 Satubaletti I 4–5 Värttö Nanna
18.45–19.30 Satubaletti II 5–6 Värttö Nanna
19.30–20.45 Extratunti 15–> Värttö Vaihtuva

Lauantai

Aika Ryhmä Ikä Paikka Opettaja
12.15–13.15 Isot Tiikeripojat 5 11–12 Valve, sali 1 Päivi
13.30–14.30 Isot Tiikeripojat jatko 6 13–15 Valve, sali 1 Päivi
14.45–15.45 Isot Tiikeripojat 4 9–11 Valve, sali 1 Gabriel
16.00–16.45 Isot Tiikeripojat 2 7–9 Valve, sali 1 Gabriel
17.00–17.30 Tiikeripojat 3 5–7 Valve, sali 1 Gabriel
17.45–18.15 Tiikeripojat 1 4–5 Valve, sali 1 Gabriel
10.00–11.15 Aikuisbaletti 18–80 Valve, sali 2 Elisa
11.15–12.15 Baletti jatko VI 15–16 Valve, sali 2 Elisa
12.30–13.45 Baletti jatko VII 17–18 Valve, sali 2 Elisa
14.00–15.15 Baletti XVI 26–33 Valve, sali 2 Senia
15.15–16.15 EK Baletti 14–17 Valve, sali 2 Senia
16.30–17.30 EK Repertuaari 14–17 Valve, sali 2 Senia
17.30–18.30 Kovakärkistunti 15 –> Valve, sali 2 Senia
12.00–13.00 Baletti I 8–9 Valve, sali 3 Petra
13.15–14.15 Alkeisbaletti II 7–8 Valve, sali 3 Petra
11.30–12.00 Satubaletti I 4–5 Kuivasjärvi Viivi
12.15–13.00 Satubaletti II 5–6 Kuivasjärvi Viivi
13.15–14.15 Alkeisbaletti II 7–8 Kuivasjärvi Viivi
11.00–12.00 Baletti IV 11–12 Värttö Tiia
12.15–13.15 Baletti II 9–10 Värttö Tiia
13.30–14.30 Baletti III to/pe + la 10–11 Värttö Tiia
14.45–15.30 Alkeisbaletti I 6–7 Värttö Tiia
error: Content is protected !!